Hakkımızda

Doğansan Metal  2010 yılından beri, sektörel olarak  çalışma tezgahları, takım arabaları ve ihtiyaç duyulan endüstriyel ekipmanların üretimi, satışı yapan, yurt içi ve yurt dışı yüzlerce müşteri sayısına ulaşmış , kendi sektöründe Dünya lideri kuruluşlardan biridir.

Doğansan Metal 2010 yılında itaibaren müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün gamıyla hizmet vermeye başlamıştır. Fbrika satış mağazamızdan ve Bayilermiz üzerinden satılan çok yüksek kaliteli, kullanışlı, kendi ürettiği ürünleri  siz değerli müşterilemize ulaştırmaktayız.

 Yoğun talep ve sahip olduğu müşteri memnuniyetiyle birlikte tüm tüketicilere ulaştımak için bayi ağımızı gün geçtikçe tüm Türkiye ye yaymaktayız. Satış mağazamızda ve bayilerimizde tüm ürünlerimiz talepler doğrultusunda mekan ve ihtiyaca göre tasarım ve üretim hizmeti verilmektedir.
 
Kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi anlayışını ilgili sektörlede ihtiyaçlara cevap vererek kalite ve marka değerini gün geçtikçe artırmaktadır.
 
Eğitimli uzman ekibi ile TSE ve ISO gerekli sertifikalara sahib firmayız.

Bir çok sektöre özgün üretim ve ürün geliştirmiş olarak sektörlere ait teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim çeşitli sağlamaktayırz.
 
Doğansan Metal Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,

Sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı takip etmektedir.

Başlanan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı,

İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.