Hakkımızda

Doğuş Kozmetik Spa Group 1992 yılından beri, birçok profesyonel kozmetik markalarının hem distribütörlüğünü hem de üretimini yapan, medikal cihaz ve ekipman üretimi, satışı yapan, yurt içi ve yurt dışı binlerce müşteri sayısına ulaşmış , kendi sektöründe Dünya lideri kuruluşlardan biridir.

Doğuş Kozmetik Spa Group ,2013 yılında kurduğu  www.dogansanmetal.com online alış-veriş sitesiyle, %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün gamıyla hizmet vermeye başlamıştır. KozmetikON mağazalarında satılan tüm kozmetik markaları Doğuş SPA Group kendi ürettiği veya distribütörü olduğu markalardır. dogansanmetal.com sitesi ve mağazalarından satışa sunduğumuz Profesyonel kozmetik ürünler ve Parfümlerimiz, öncelikle çok yüksek kaliteli ve etkili olduğu kadar, aracı olmadan direkt tüketiciye sunduğumuz için de çok uygun fiyatlıdır.
 
Yoğun talep ve sahip olduğu müşteri memnuniyetiyle, 2021 hedefleri arasında olan perakende sektörüne, Ataşehir’in elit alışveriş merkezinde ilk mağazasını açarak start vermiştir. Mağazalarımızda kozmetik ürünler, Parfümler satışı dışında Cilt Bakım hizmetleri de verilmektedir.
 
Kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi anlayışını perakende sektörüne de yansıtmıştır.
 
Eğitimli uzman ekibi ve ödüllü B2CMD Medikal cilt bakım ürünleriyle, mağaza içerisinde sizlere GÜZELLİKON odalarında cilt bakım uygulamalarının mucizevi etkisiyle buluşturarak, bakım ve alışverişi aynı anda sunan vazgeçilmez bir konfor alanı sağlamıştır.
Seçkin markaların büyülü dünyası KozmetikON mağazalarında alışveriş ve bakımın zamansız keyfine sizleri de bekleriz.
 
dogansanmetal.com bir Doğuş Kozmetik SPA Group kuruluşudur.